Marek Eben - "Na plovárně v SV1"

Studentům ostrovského gymnázia nadělil Mikuláš 5. 12. 2012 krásný dárek, o kterém ještě den předem nikdo nevěděl. Na besedu přijel český herec, moderátor, hudební skladatel, písničkář a zpěvák (Bratři Ebenové www.bratriebenove.cz/) Marek Eben. Je považován za jednoho z nejlepších českých moderátorů, opakovaně se umísťující   v divácké anketě Týtý na prvním místě v kategoriích moderátor publicistických pořadů či osobnost zábavných pořadů. Vysoce ceněn je zejména jeho jemný a inteligentní humor.

Pan Marek Eben vyprávěl studentům o počátcích své kariéry, která je spojena s karlovarským divadlem, samozřejmě i postavě Válečka v seriálu Kamarádi. Vyprávěl o inspirujících hostech Na plovárně http://www.serial-online.cz/na-plovarne-videa/ i o místech setkání s historií při moderování pořadu O poklad Anežky České www.ceskatelevize.cz/porady/879018-o-poklad-anezky-ceske/ Neopoměl své učinkování ve Studiu Ypsilon www.ypsilonka.cz/ a samozřejmě o napřehlédnutelném moderování StarDance :o)

www.ceskatelevize.cz/specialy/stardance-v/

Děkujeme za návštěvu a přejeme krásný advent.

Ivan Machek